Hakkımızda

 

Sınav Dijital Hizmetler Platformu

Platformumuz SINAV Eğitim Kurumlarında görev alan öğretmenlerimiz ve eğitim gören öğrencilerimize ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Öğretmen;

Masaüstü kütüphane yazılımını üye olarak indirip kullanabilmektedirler. Mobil uygulama PC, Android ve iOS platformlarda hizmet vermektedir.

  • Kütüphane Uygulaması: Öğretmenlerimizin branşına ait tüm akıllı tahta uygulamalarına erişmelerine, yaptığımız güncellemelere hemen ulaşmalarına olanak sağlamaktadır. Kitaplar içerisinden kaydı yapılan soru çözüm videolarına ulaşmasına olanak sağlamaktadır.

Pc yüklemesini flash belleğinize yükleyerek uygulamanızı farklı akıllı tahtalara ve bilgisayarlara taşıyabilirsiniz.

  • Soru Çözümleri: Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji ve Fen Bilimleri branş öğretmenlerimiz kitaplar içerisinden kaydı yapılan soru çözüm videolarına ilgili sorudan ulaşabilmektedir.

Ayrıca site üzerinden istedikleri kitabın cevap anahtarına ve kaydı yapılan soru çözüm videolarına ulaşabilmektedirler.

 

Öğrenci;

  • Soru Çözümleri: Öğrencilerimiz sitemiz üzerinden tüm kitaplarının cevap anahtarlarına ve kaydı yapılan soru çözüm videolarına ulaşabilmektedirler.

Kitaplara basılan QR kodları herhangi bir QR okutucu ile okutup site üzerindeki ilgili test video çözümlerine erişebilmektedirler.

  • Mobil Öğrenci Uygulaması: Öğrencilerimiz uygulamayı Android ve iOS platformlarında ücretsiz kullanabilmektedirler.

İstedikleri kitap testini herhangi bir okutma yapmadan açabilmekte, işaretleyebilmekte ve sonuçlarını görebilmekte ve kaydı yapılan soru çözüm videolarına ulaşabilmektedirler. Sayfa üzerinde bulunan QR kodu okutarak ilgili testi daha hızlı açabilmektedirler.

 

Değerli öğretmen ve öğrencilerimizin eğitim öğretim yılının başarılarla dolu olmasını diliyoruz.